Energo University-де студенттік спорт лигасы аясында үстел теннисі бойынша ойындар өтті

26.04.2024 Барлық жаңалықтар

Energo University Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің қолдауымен өтетін Студенттік спорт лигасы шеңберінде үстел теннисінен өңірлік кезең ойындарының қабылдаушы тарап болып өнер көрсетті. Алматы және Алматы облысының жоғары оқу орындарының 20 ерлер мен 16 әйелдер командасы республикалық кезеңге шығу үшін жарысты.

Ерлер санатында SDU командасы жеңіске жетті. Екіншісінде-Satbayev University командасы. Қазақ спорт және туризм академиясының командасы қолаға иеленді. Төртінші орын – Energo University және бесінші орын - Қазақстан-Британ техникалық университетінде.

Әйелдер санатында Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университетінің командасы үздік атанды. Екінші орында-Нархоз командасы, үшінші орында-Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінің өкілдері. Халықаралық білім беру корпорациясы мен Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті тиісінше төртінші және бесінші орындарға ие болды.