Energo University-де студенттік ұйымдар арасында баскетболдан турнир өтті

06.02.2024 Барлық жаңалықтар

3 ақпанда Energo University-де (Ғ.Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті) 7 студенттік ұйым қатысқан баскетболдан турнир өткізілді. Бұл оқиға тек спорттық жарыс қана болмай, студенттік қауымдастық арасында қыстық каникулдан кейінгі физикалық белсенділік пен салауатты өмір салтын насихаттауға мықты себеп болды.

Турнирдің ұйымдастырушылары оқиғаны мінсіз өткізгені және төрешілікте көмек көрсеткені үшін  жаттықтырушы Аскар Бекетовичтің басшылығындағы Университеттік құрамаға шынайы алғыстарын білдіреді.

Турнирге қатысқан студенттік ұйымдар:

Enactus - ENACTUS AUPET. Жаһандық ұйым, оның мақсаты – кәсіпкерлік іс-әрекет арқылы адамдардың өмірін жақсарту. Ұйым мүшелері менеджмент дағдыларын, командада ынтымақтастықты және нарық экономикасының негіздерін меңгеруді дамытады.

Whymper Team – ой-өрісін кеңейтуге,  басыбайлылықтан босатуға бағытталған және таза ауада белсенді уақыт өткізумен қамтамасыз ететін жас белсенді студенттердің ұйымы.

CCC (а children a charity club) -  қайырымдылық ұйымы. Негізгі мақсаты – балалар үйінде тұратын балаларға, студенттерге және қиын жағдайда тұратын адамдарға көмек көрсету. CCC волонтерлері күн сайын балалар үйіне барып,  әртүрлі іс-шараларды ұйымдастырады, балалардың өмір сапасын арттыруға арналған қажетті қорлармен қамтамасыз етеді.

ADC – студенттік би ұйымы, оның мақсаты – әртүрлі іс-шараларды өткізу арқылы студенттердің билеу дағдыларын дамыту.

Ұлағат – ұлттық сәйкестікті нығайтуға бағытталған, мәдени мұраны және мирасқорлықты насихаттауды мақсатына қойған ұйым.

SEDS (Students for the Exploration and Development of Space at Energo University) – ғылыми-техникалық қызмет пен ғарыштық индустрияны дамытумен айналысатын халықаралық студенттік ұйым.

Mars – спорттық-мәдени ойын-сауық студенттік ұйым.

Турнирдің жеңімпаздары:

Жеңімпаздарды құттықтаймыз және турнирге белсенді қатысқандары үшін, университеттің студенттері арасында салауатты өмір салтына қолдау көрсеткен барлық ұйымдарға алғысымызды білдіреміз!

Жастар саясаты департаменті