Energo University-де халықаралық ынтымақтастық аясында студенттерді Германиядан келген оқытушы оқытып жатыр

30.04.2024 Барлық жаңалықтар

Energo University және Анхальт қолданбалы ғылымдар университетінің (Кетен қ., Германия) ынтымақтастығы аясында 20-27 сәуір аралығында шетел университетінің Тіл орталығының оқытушысы Антье Фехнер "жүйелік инженерия"біріккен білім беру бағдарламасының студенттеріне неміс тілін үйрету үшін Алматыға келген болатын.

- Халықаралық академиялық ұтқырлық деңгейін арттыру біздің Университет қызметіндегі басты басымдықтардың бірі болып табылады, - дейді Energo University-дің тілдер кафедрасының меңгерушісі Мейірімқұл Төлеуп. - Біздің алдымызда шетелдегі беделді оқу орындарымен байланысты нығайту мақсаты тұр. Бүгінгі таңда біздің студенттер мен оқытушылардың халықаралық білім беру қауымдастығының сарапшыларымен қарым-қатынас жасай отырып, жаңа білім мен тәжірибе алуға бірегей мүмкіндігі бар.

Анхальт университетінің Тіл орталығының оқытушысы Антье Фехнер Energo University-ге үшінші рет келіп отыр. Осы уақыт ішінде ол "жүйелік инженерия"бірлескен білім беру бағдарламасының көптеген студенттеріне таныс бола алды. Тілдер кафедрасында айтылғандай, неміс оқытушысының сабақтары қазірдің өзінде білім беру процесінің ажырамас бөлігі болып табылады. Осындай сабақтардың арқасында студенттер оң көзқарасты сақтап, неміс тілін үйренуге деген қызығушылықты арттырды. Сонымен қатар, кафедра оқытушыларының пікірінше, Антье Фехнер тек оқытушы ғана емес, сонымен қатар біздің университеттің академиялық қауымдастығының көптеген қатысушылары үшін дос болды.

Айта кетейік, Energo University мен Анхальт университетінің ынтымақтастығы аясында өткен жылдың мамыр айында Неміс Жоғары оқу орнына біздің университеттің тілдер кафедрасының аға оқытушысы Саракул Әбішқызы Мұратбекова барып келді.