Ғ. Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті КЕАҚ Қазақстандағы seds халықаралық ұйымымен бірлесіп, үздік инженерлік шешімдер бірыңғай бірігетін конкурсқа қатысуға өтінімдерді қабылдаудың басталғаны туралы хабарлайды.

06.10.2022 Барлық жаңалықтар

Ғ. Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті КЕАҚ Қазақстандағы seds халықаралық ұйымымен бірлесіп, үздік инженерлік шешімдер бірыңғай бірігетін конкурсқа қатысуға өтінімдерді қабылдаудың басталғаны туралы хабарлайды.

Конкурс 3  тақырып бойынша өтеді:

1. Марста (Ровер)қозғалуға қабілетті зерттеу аппаратының тұжырымдамасын әзірлеу

2. Басқа аспан денесінде бірнеше рет ұшуға арналған роботты ұшқышсыз ұшақтың функционалды моделін құру

3. Пайдалы жүктемемен жабдықталған ғарыш аппаратының жобасын әзірлеу

Конкурс 4 қазанда - Спутник-1 бірінші ғарыш аппаратының ұшу күнінде басталады және Қазақстан жоғары оқу орындарының бакалавр студенттері, магистранттары мен докторанттары арасында өтеді!

"Space Generation" конкурсына қатысу үшін өтінімдер 2022 жылғы 5 қазаннан 7 қарашаға дейін https://forms.gle/cM6a2iPU5ES5iKsR6 сілтемесімен нысанды толтыру арқылы онлайн қабылданатын болады.

Командалық өтінімдерді қабылдау мерзімі туралы жарияланым aues.edu.kz сайттында сондай-ақ Instagram – @aues_space әлеуметтік желілерде, @seds.aues орналастырылады.

Конкурсқа қатысу мәселелері бойынша мына телефондар бойынша хабарласуларыңызды сұраймыз:

+7 778544 7878 Айдана Ілиясова немесе e-mail бойынша: seds.aues@gmail.com