Долларлық миллионер болыңыз

30.09.2022 Барлық жаңалықтар

Санат Ақтананов – «Supros engineering&Supply» компаниясының негізін қалаушы және 2012 жылғы АЭжБУ түлегі. Жылу энергетикасы факультетінде оқып, АЭжБУ ЖЭҚ 2014 магистратурасын бітірген.

АЭжБУ студенттерінің «Z» жаңа буынымен кездесуге және өскелең ұрпаққа өзінің өткен қателіктерінен сабақ алуы үшін тәжірибелерімен бөлісу үшін алма-матерге арнайы келді.

Санат Ақтананов (фото)

«Supros engineering & Supply» компаниясының негізін қалаушы

«Табысты бизнес - бұл нақты мақсат. Оған жету үшін оның бағытымен жүру керек. Бос нәрселерге уақыт жұмсамаңыз, кері тартатын әлсіз ортада жүрмеңіз. Сізден жоғары интеллектуалды, табысты, бизнесі бар адамдарды іздеңіз және олар бір сатыда тоқтап қалмайды. Сонда ғана сіз келесі долларлық миллионер бола аласыз».

Спикер туралы анықтама:

«Supros engineering & Supply» компаниясының негізін қалаушы, батыс өңірдегі өнеркәсіптік оқшаулау материалдарының негізгі жеткізушісі. 3 жыл ішінде компания айналымын жылына 2 млрд. теңгеге дейін арттырған.