Energo University-де оқу ғимараттары жаңартылуда

26.04.2024 Барлық жаңалықтар

Energo University-де (Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті) оқу корпустарын жаңарту бойынша белсенді жұмыс жүргізілуде: зертханалық база жаңартылуда, аудиторияларда моральдық ескірген жиһазды білім беру мекемелеріне арнайы арналған және сабақтарды өткізудің әртүрлі нысандарына бейімделуге қабілетті заманауи финдік трансформер жиһазына жөндеу және ауыстыру жүргізілуде. Сонымен қатар, оқу аудиторияларында кондиционерлерді орнату, санитарлық тораптар мен холдарды жаңарту бойынша жұмыстар жүргізілуде.

Ағымдағы жылдың басынан бастап Университеттің екі ғимаратында 18-ден астам оқу аудиториясы жөнделді, 1200-ден астам жиһаз ауыстырылды, 4 жоғары технологиялық оқу зертханасы ашылды – Орталық Азиядағы жалғыз «Siemens релелік қорғау және автоматика оқу орталығы», "Ұшуды басқару орталығы" ғылыми хабы, толықтырылған және «Виртуалды шындық» зертханасы, энергетиканы цифрландыру бойынша Қазақстандағы алғашқы оқу орталығы "Таврида электрик". Ағымдағы жылға арналған жоспарлар – өзгерістердің жоғары қарқынын сақтау және кампус инфрақұрылымын жаңартуды жалғастыру.

Біз сізге барлық өзгерістер туралы хабарлаймыз. Жаңалықтарды бақылап отырыңыз!